Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233142 Radovi na popravku cesta
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233220 Radovi na površinskom sloju cesta
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Chełmsko-zamojski (PL812)
Zemlja: Poljska
Opće informacije