492364-2026 - Nadmetanje
Litva – Usluge programiranja i usluge savjetovanja – Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų, Testamentų ir Vedybų sutarčių registrų vystymo ir priežiūros paslaugos
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
NaslovNeveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų, Testamentų ir Vedybų sutarčių registrų vystymo ir priežiūros paslaugos
OpisNeveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų, Testamentų ir Vedybų sutarčių registrų vystymo ir priežiūros paslaugos
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka0