492391-2026 - Nadmetanje
Rumunjska – Vojne uniforme – Acord-cadru de furnizare uniforme de reprezentare pentru personalul militar din unitățile aparatului central al MAI și din structurile subordonate acestuia
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovAcord-cadru de furnizare uniforme de reprezentare pentru personalul militar din unitățile aparatului central al MAI și din structurile subordonate acestuia
OpisSe doreste furnizarea de uniforme de reprezentare pentru personalul militar din unitățile aparatului central al MAI și din structurile subordonate acestuia A.C. va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, o singura data, in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate cu 18 zile inaintea termenului limita de depunere a ofertelor, precizat la sectiunea I.3) Comunicare din fisa de date.
Prethodna obavijest720849-2025
Interna identifikacijska oznaka4267095/2026/28
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 35811300 Vojne uniforme
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovLot 1: Caciula din blana naturala/caracul
OpisValoarea minimă a acordului-cadru este de 1100,00 lei fără TVA, iar valoarea maximă a acordului cadru este de 137500,00 lei fără TVA, conform detalierii din anexa nr. 1 la documentația de atribuire; Valoarea minimă a celui mai mare contract subsecvent este de 1100,00 lei fără TVA, iar valoarea maximă a celui mai mare contract subsecvent este de 103000,00 lei fără TVA, conform detalierii din anexa nr. 2 la documentația de atribuire; Cantitatea minimă a acordului-cadru este de 4 buc, iar cantitatea maximă a acordului cadru este de 500 buc, conform detalierii din anexa nr. 1 la documentația de atribuire; Cantitatea minimă a celui mai mare contract subsecvent este de 4 buc, iar cantitatea maximă a celui mai mare contract subsecvent este de 380 buc, conform detalierii din anexa nr. 2 la documentația de atribuire;
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
NaslovLot 2: Camasi
OpisValoarea minimă a acordului-cadru este de 1390 lei fără TVA, iar valoarea maximă a acordului cadru este de 695000,00 lei fără TVA, conform detalierii din anexa nr. 1 la documentația de atribuire; Valoarea minimă a celui mai mare contract subsecvent este de 1390,00 lei fără TVA, iar valoarea maximă a celui mai mare contract subsecvent este de 417000,00 lei fără TVA, conform detalierii din anexa nr. 2 la documentația de atribuire; Cantitatea minimă a acordului-cadru este de 11 buc, iar cantitatea maximă a acordului cadru este de 5500 buc, conform detalierii din anexa nr. 1 la documentația de atribuire; Cantitatea minimă a celui mai mare contract subsecvent este de 11 buc, iar cantitatea maximă a celui mai mare contract subsecvent este de 3300 buc, conform detalierii din anexa nr. 2 la documentația de atribuire;
Interna identifikacijska oznaka2