2. Postupak
Postupak
Naslov: Uređaj za daljinsko aktiviranje eksploziva
Opis: Nabava uređaja za daljinsko aktiviranje eksploziva.
Interna identifikacijska oznaka: MV-503-26-840
Vrsta postupka: Ograničen
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Ograničeni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38820000 Oprema za daljinsko upravljanje
5. Grupa
Grupa: LOT-0000