539792-2026 - Nadmetanje
Hrvatska – Policijske uniforme – Osnovna policijska odora
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovOsnovna policijska odora
OpisPredmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava Osnovne policijske odore u skladu s priloženim propisnicima, tehničkim specifikacijama i troškovniku te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Interna identifikacijska oznaka15/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaOtvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 35811200 Policijske uniforme
5. Grupa
GrupaLOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 18800000 Obuća, 18315000 Čarape, 18420000 Odjevni dodaci, 18234000 Hlače, 18332000 Košulje, 18443340 Kape, 18221300 Kišne kabanice, 18114000 Kombinezoni, 18223200 Jakne, 18235100 Puloveri, 18310000 Rublje