2. Postupak
Postupak
Naslov: Bemanningstjänst inhyrning av chaufför
Opis: Syfte med upphandlingen är att teckna ramavtal avseende bemanningstjänster för tillfällig inhyrning av chaufförer vid semester och sjukdom, under perioden mars till oktober. Behovet avser Rambos avfallshantering i kommunerna Tanum, Lysekil, Sotenäs och Munkedal.
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79600000 Usluge zapošljavanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114456:Lot:1
Dodatna klasifikacija (cpv): 79610000 Usluge posredovanja u zapošljavanju osoblja, 79620000 Usluge pribavljanja osoblja uključujući osoblje za rad na određeno vrijeme