405405-2026 - Verseny
Lengyelország – Dízelolaj – Sukcesywne dostawy oleju napędowego
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímSukcesywne dostawy oleju napędowego
LeírásPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: CZĘŚĆ NR 1: dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 950 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 6 m3 do 32,5 m3. CZĘŚĆ NR 2: dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 70 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 0,4 m3 do 0,5 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
Belső azonosítóZP/13/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09134100 Dízelolaj
5. Rész
RészLOT-0001
LeírásPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: CZĘŚĆ NR 1: dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 950 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 6 m3 do 32,5 m3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
RészLOT-0002
LeírásPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: CZĘŚĆ NR 2: dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 70 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 0,4 m3 do 0,5 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
405405-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasSukcesywne dostawy oleju napędowego
Vidaus identifikatoriusZP/13/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09134100 Dyzelinė alyva
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pirkimo dalisLOT-0002
405405-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsZP/13/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09134100 Dīzeļeļļa
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0002
405405-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Żejt tad-diesel – Sukcesywne dostawy oleju napędowego
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP/13/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09134100 Żejt tad-diesel
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
405405-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorZP/13/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09134100 Olej napędowy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Część zamówieniaLOT-0002
405405-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoZP/13/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 09134100 Gasóleo
5. Lote
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
405405-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP/13/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09134100 Dizelsko olje
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002