425789-2026 - Verseny
Lengyelország – Jogi tanácsadási szolgáltatások – Doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. Budowa centrum przesiadkowego wraz z infrastrukturą i funkcjami dodatkowymi w Szczecinie
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímDoradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. Budowa centrum przesiadkowego wraz z infrastrukturą i funkcjami dodatkowymi w Szczecinie
Leírás1. Przedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. Budowa centrum przesiadkowego wraz z infrastrukturą i funkcjami dodatkowymi w Szczecinie. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Wynagrodzenie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej z programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027 oraz z budżetu państwa. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 7. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 9. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.19.2026.MD. 10. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 11. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w terminie do 31 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Belső azonosítóBDG-V.2611.19.2026.MD
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79111000 Jogi tanácsadási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79400000 Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások, 66171000 Pénzügyi tanácsadó szolgáltatások, 71315200 Építési tanácsadó szolgáltatások, 71310000 Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások, 72221000 Üzleti elemzési tanácsadó szolgáltatások, 79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság, 80511000 Személyzeti képzési szolgáltatások, 79421100 Projektfelügyeleti szolgáltatások, kivéve az építési munkák felügyeletét
5. Rész
RészLOT-0001
LeírásPrzedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. Budowa centrum przesiadkowego wraz z infrastrukturą i funkcjami dodatkowymi w Szczecinie.