2. Eljárás
Eljárás
Cím: RDW w Parczewie: Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją
Leírás: I. Przedmiotem zamówienia jest dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 34992200-9 Znaki drogowe 34996000-5 Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne 45233290-8 Instalowanie znaków drogowych Zakres zamówienia obejmuje: - zakup znaków drogowych łącznie z uchwytami uniwersalnymi, elementów oznakowania oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, ich załadunek i montaż w ciągu drogi wojewódzkiej nr 815 (odc. od km 0+000 do km 26+500), zgodnie z Projektem Stałej Organizacji Ruchu (PSOR) i SWZ; - przestawienie istniejących znaków drogowych zgodnie z PSOR; - demontaż istniejących słupków prowadzących i zbędnych elementów oznakowania; - odwiezienie elementów z rozbiórki na plac składowy Obwodu Drogowego Nr 1 w Parczewie, ul. 11 Listopada 98 (w godzinach pracy Obwodu, tj. od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00). A w szczególności: 1) Roboty przygotowawcze: a) demontaż słupków do znaków – 14 szt., b) demontaż słupków U-1 - 539 szt. 2) Wdrożenie stałej organizacji ruchu: a) ustawienie słupków do znaków drogowych z rur stalowych (z demontażu, do przeniesienia) – 6 szt., b) ustawienie słupków do znaków drogowych z rur stalowych o śr. 60 mm (nowe) – 63 szt., c) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. A (nowe) – 6 szt., d) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. A (z demontażu, do przeniesienia) – 7 szt., e) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. B (nowe) – 8 szt., f) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. B (z demontażu, do przeniesienia) – 3 szt., g) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. D (nowe) – 6 szt., h) przymocowanie tablic znaków drogowych o powierzchni ponad 0.3 m2 (D-43) z demontażu – do przeniesienia – 1 szt., i) przymocowanie tablic znaków drogowych E-2a (nowe) - 4 szt. o łącznej pow. = 11,37m2, j) przymocowanie tablic znaków drogowych E-4a (nowe) – 2 szt. o łącznej pow. = 1,4m2, k)przymocowanie tablic znaków drogowych E-13 (nowa) – 1 szt. o pow. = 0,92m2, l) przymocowanie tablic znaków drogowych E-13, E-17a/18a (z demontażu, do przeniesienia) – 2 szt., m) przymocowanie tablic znaków drogowych F-3b (nowa) – 1 szt., n) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. T (nowe) – 3 szt., o) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. T (z demontażu, do przeniesienia) – 1 szt., p) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. U-3c/d (3000 mm, nowe) – 2 szt., r) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. U-3c/d (2400 mm, nowe) – 3 szt., s) ustawienie słupków prowadzących U-1a/7/8/f (nowe) – 502 szt., t) ustawienie słupków prowadzących U-1b/7/8 (nowe) – 34 szt., u) ustawienie barier energochłonnych U-14a N2W3A – 1153 mb, Transport ww. elementów na miejsce wbudowania (zgodnie z dostarczonym przez Zamawiającego Projektem Stałej Organizacji Ruchu) – transportem własnym Wykonawcy. Wbudowanie nowych słupków (w poboczach lub trawnikach) po wcześniejszym wykonaniu pomiarów zgodnie z Projektem Stałej Organizacji Ruchu i Opisem Przedmiotu Zamówienia. Wykonanie pomiarów i sprawdzenie poprawności ustawienia słupków U-1a z odpowiednimi arkuszami Projektu stałej organizacji ruchu. Wzory, symbole i nazewnictwo użytych znaków i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego winny być zgodne z publikacją Szczegółowe warunki techniczne dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunki ich umieszczania na drogach – Załącznik Nr 1 i Nr 4 do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. (tj. Dz. U. 2019, poz. 2311). Minimalny okres rękojmi na montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wynosi 24 miesięcy lub zgodnie ze złożoną ofertą. II. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych - szczegółowe uzasadnienie zawarte jest w SWZ. V. III. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: iod@zdw.lublin.pl. Szczegółowe informacje dot. RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. IV. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. V. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. VI. Termin wykonania zamówienia - 80 dni od dnia podpisania Umowy. VII. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 17.10.2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.
Belső azonosító: R5.ST.372.10.2026.ps
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
A gyorsított eljárás indoklása: Zastosowano procedurę przyspieszoną w związku z opublikowanym wstępnym ogłoszeniem informacyjnym Numer publikacji ogłoszenia: 99207-2026 Numer wydania Dz.U. S: 29/2026 Data publikacji: 11/02/2026
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Zamówienie publiczne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 Ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793), zwanej dalej Ustawą Pzp
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34992200 Közúti jelzőtáblák
További osztályozás (cpv): 34996000 Közúti irányító, biztonsági vagy jelzőberendezések, 45233290 Útjelző tábla szerelése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Leírás: Przedmiotem zamówienia jest dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 34992200-9 Znaki drogowe 34996000-5 Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne 45233290-8 Instalowanie znaków drogowych Zakres zamówienia obejmuje: - zakup znaków drogowych łącznie z uchwytami uniwersalnymi, elementów oznakowania oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, ich załadunek i montaż w ciągu drogi wojewódzkiej nr 815 (odc. od km 0+000 do km 26+500), zgodnie z Projektem Stałej Organizacji Ruchu (PSOR) i SWZ; - przestawienie istniejących znaków drogowych zgodnie z PSOR; - demontaż istniejących słupków prowadzących i zbędnych elementów oznakowania; - odwiezienie elementów z rozbiórki na plac składowy Obwodu Drogowego Nr 1 w Parczewie, ul. 11 Listopada 98 (w godzinach pracy Obwodu, tj. od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00). A w szczególności: 1) Roboty przygotowawcze: a) demontaż słupków do znaków – 14 szt., b) demontaż słupków U-1 - 539 szt. 2) Wdrożenie stałej organizacji ruchu: a) ustawienie słupków do znaków drogowych z rur stalowych (z demontażu, do przeniesienia) – 6 szt., b) ustawienie słupków do znaków drogowych z rur stalowych o śr. 60 mm (nowe) – 63 szt., c) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. A (nowe) – 6 szt., d) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. A (z demontażu, do przeniesienia) – 7 szt., e) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. B (nowe) – 8 szt., f) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. B (z demontażu, do przeniesienia) – 3 szt., g) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. D (nowe) – 6 szt., h) przymocowanie tablic znaków drogowych o powierzchni ponad 0.3 m2 (D-43) z demontażu – do przeniesienia – 1 szt., i) przymocowanie tablic znaków drogowych E-2a (nowe) - 4 szt. o łącznej pow. = 11,37m2, j) przymocowanie tablic znaków drogowych E-4a (nowe) – 2 szt. o łącznej pow. = 1,4m2, k)przymocowanie tablic znaków drogowych E-13 (nowa) – 1 szt. o pow. = 0,92m2, l) przymocowanie tablic znaków drogowych E-13, E-17a/18a (z demontażu, do przeniesienia) – 2 szt., m) przymocowanie tablic znaków drogowych F-3b (nowa) – 1 szt., n) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. T (nowe) – 3 szt., o) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. T (z demontażu, do przeniesienia) – 1 szt., p) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. U-3c/d (3000 mm, nowe) – 2 szt., r) przymocowanie tablic znaków drogowych kat. U-3c/d (2400 mm, nowe) – 3 szt., s) ustawienie słupków prowadzących U-1a/7/8/f (nowe) – 502 szt., t) ustawienie słupków prowadzących U-1b/7/8 (nowe) – 34 szt., u) ustawienie barier energochłonnych U-14a N2W3A – 1153 mb, Transport ww. elementów na miejsce wbudowania (zgodnie z dostarczonym przez Zamawiającego Projektem Stałej Organizacji Ruchu) – transportem własnym Wykonawcy. Wbudowanie nowych słupków (w poboczach lub trawnikach) po wcześniejszym wykonaniu pomiarów zgodnie z Projektem Stałej Organizacji Ruchu i Opisem Przedmiotu Zamówienia. Wykonanie pomiarów i sprawdzenie poprawności ustawienia słupków U-1a z odpowiednimi arkuszami Projektu stałej organizacji ruchu. Wzory, symbole i nazewnictwo użytych znaków i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego winny być zgodne z publikacją Szczegółowe warunki techniczne dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunki ich umieszczania na drogach – Załącznik Nr 1 i Nr 4 do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. (tj. Dz. U. 2019, poz. 2311). Minimalny okres rękojmi na montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wynosi 24 miesięcy lub zgodnie ze złożoną ofertą.
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: R5.ST.372.10.2026.ps
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34992200 Kelio ženklai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34996000 Kelių valdymo, saugos ir signalizacijos įrenginiai, 45233290 Kelio ženklų montavimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
463486-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoR5.ST.372.10.2026.ps
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34992200 Placas de sinalização rodoviária
Classificação adicional (cpv): 34996000 Equipamento de controlo, segurança ou sinalização para estradas, 45233290 Instalação de sinais rodoviários
5. Lote
LoteLOT-0001
463486-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareR5.ST.372.10.2026.ps
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34992200 Vägskyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 34996000 Regler-, säkerhets- eller signalutrustning för vägar, 45233290 Montering av vägmärken
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001