463549-2026 - Verseny
Csehország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – EEG systém Kliniky dětské neurologie
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés - Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímEEG systém Kliniky dětské neurologie
LeírásPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka EEG systému pro potřeby Kliniky dětské neurologie 2. LF UK a FN Motol. Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem, a to v rozsahu stanoveném v příloze č. 1 kupní smlouvy – Technická specifikace předmětu plnění. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“). (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika. (iv.) Pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika. Plnění pozáručního servisu bude probíhat na základě uzavřené servisní smlouvy – příloha č. 5 ZD.
Belső azonosító123/25/BH
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 33121100 Elektroencefalográfok, EEG-készülékek
További osztályozás (cpv): 50421000 Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
A lehetőségek leírásaZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku vyplývajícího ze smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace. Pro vyloučení pochybností zadavatel výslovně uvádí, že vyhrazená změna závazku dle odst. 13.1 zadávací dokumentace se nevztahuje na plnění dle kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.