2. Eljárás
Eljárás
Cím: Realizacja kampanii informacyjno-promocyjnej portalu e-budownictwo w internecie
Leírás: 1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, przeprowadzenie i rozliczenie kampanii informacyjno-promocyjnej portalu e-Budownictwo w internecie, poprzedzonej analizą, wraz z opracowaniem planu komunikacji, przygotowaniem i przekazaniem Materiałów Kampanii w formatach wynikowych oraz edytowalnych, realizacją emisji, monitoringiem, optymalizacją, raportowaniem oraz przekazaniem Materiału Dowodowego. 2. Na przedmiot Umowy składa się zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte Opcją. 3. Zamówienie podstawowe obejmuje wykonanie następujących zadań: 1) przygotowanie realizacji Kampanii, w tym udział w spotkaniu inicjującym oraz opracowanie Harmonogramu, 2) przeprowadzenie analizy użytkowników wybranych przez Zamawiającego systemów dostępnych na portalu e-Budownictwo, 3) przeprowadzenie analizy opinii w internecie na temat postępowań administracyjnych w budownictwie, cyfryzacji procesu budowlanego i systemów dostępnych na portalu e-Budownictwo, 4) przeprowadzenie analizy grupy docelowej określonej w OPZ, 5) przeprowadzenie badania znajomości procesu inwestycyjno-budowlanego w grupie docelowej, 6) opracowanie planu komunikacji dla Kampanii realizowanej w internecie, 7) przygotowanie koncepcji kreatywnych oraz materiałów graficznych, tekstowych i wideo dla Kampanii, 8) realizację pierwszej odsłony Kampanii, 9) realizację drugiej odsłony Kampanii, w tym przygotowanie albo dostosowanie materiałów niezbędnych do tej odsłony, 10) bieżący monitoring, optymalizację i raportowanie realizacji Kampanii, 11) przekazanie Raportu Końcowego oraz kompletnego Materiału Dowodowego, 12) odbywanie comiesięcznych spotkań statusowych z Zamawiającym dotyczących realizacji działań. 4. Zamówienie objęte Opcją obejmuje dodatkowe prace zespołu po stronie Wykonawcy, rozliczane według stawki roboczogodziny określonej w Kosztorysie, wykonywane na zlecenie Zamawiającego w przypadkach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2 do SWZ). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 6. Zamawiający, stosownie do art. 95 i 96 ustawy, wymaga: 1) w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, aby Wykonawca lub podwykonawca przez cały okres realizacji Umowy zatrudniał na podstawie umowy o pracę co najmniej 1 osobę wykonującą czynności związane z bieżącą obsługą Zamawiającego przy realizacji Umowy, obejmujące w szczególności komunikację z Zamawiającym, przekazywanie dokumentów i informacji pomiędzy Zamawiającym a zespołem Wykonawcy oraz przygotowywanie i przekazywanie Zamawiającemu raportów, zestawień i materiałów do akceptacji, 2) w zakresie aspektów społecznych, aby Wykonawca lub podwykonawca w trakcie obowiązywania umowy przestrzegał zasad godnej pracy, tj. równego traktowania, w szczególności bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, 3) w zakresie aspektów środowiskowych, w celu zminimalizowania negatywnego wpływu realizacji przedmiotu zamówienia na środowisko naturalne, aby wszystkie wykonane przez Wykonawcę lub podwykonawcę dokumenty były wydrukowane dwustronnie na papierze ekologicznym, spełniającym warunki certyfikatu FSC lub innego równoważnego certyfikatu, tj. dokumentu wystawionego przez organizację niezależną od Wykonawcy/ podwykonawcy, upoważnioną do wystawiania dokumentu w kraju pochodzenia surowca i potwierdzającego takie same warunki, jak określone w wymienionym certyfikacie FSC.
Belső azonosító: BAF.261.2.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79341400 Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Leírás: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Opciók:
A lehetőségek leírása: 1. Zamówienie objęte Opcją obejmuje dodatkowe prace zespołu po stronie Wykonawcy, rozliczane według stawki roboczogodziny określonej w Kosztorysie, wykonywane na zlecenie Zamawiającego w przypadkach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2 do SWZ). 2. Zamawiający o skorzystaniu z Opcji powiadomi Wykonawcę poprzez złożenie jednostronnego Zlecenia w formie pisemnej albo elektronicznej. 3. Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym Opcją. 4. Zasady świadczenia zamówienia realizowanego w ramach Opcji, będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji całego zamówienia. 5. Zamawiający zastrzega, że Opcja jest jego uprawnieniem, a nie obowiązkiem, co oznacza, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w przypadku niewykorzystania Opcji.
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BAF.261.2.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79341400 Servizi di campagne pubblicitarie
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79342200 Servizi promozionali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni: