535322-2026 - Verseny
Magyarország – Számítógépes létesítménykezelési szolgáltatások – Üzemeltetési BIM modell kialakítása_KBF/091/2026
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Üzemeltetési BIM modell kialakítása_KBF/091/2026
Leírás: Üzemeltetési BIM modell kialakítása az MNB műemlékvédelem alatt álló Szabadság téri Székházban nettó 23000 m2 alapterületen. A jelen közbeszerzés megvalósulásával elérendő cél olyan komplex, integrált BIM alapú üzemeltetési épületinformációs modell létrehozása az MNB Székházára vonatkoztatva, amely biztosítja: - az épület teljes életciklusára kiterjedő, strukturált adatkezelést; - a 3D-s megjelenítésű, digitális működési támogatást; - az ArchiFM rendszerrel való teljes körű integrációt; - a felhasználók és üzemeltetési munkatársak BIM-kompetenciáinak fejlesztését; - az üzemeltetéshez szükséges adat- és dokumentumstruktúra kialakítását; - az operatív munkafolyamatok BIM-kompatibilis átalakítását. Követő fenntartás 6 hónapra és tanácsadás és folyamatmenedzsment. A beszerzés opciót nem tartalmaz. További információ a Közbeszerzési dokumentumokban található.
Belső azonosító: EKR000876522026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72514000 Számítógépes létesítménykezelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: EKR000876522026/1