574376-2025 - Verseny
Csehország – Hajók és csónakok – Nákup plavidel (rok 2025)
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímNákup plavidel (rok 2025)
LeírásPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 ks plavidel včetně příslušenství.
Belső azonosítóPVL-47670/2025/830
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34500000 Hajók és csónakok
5. Rész
RészLOT-0001