415200-2026 - Gara
Polonia – Robot industriali – 146/PN/2026 Dostawa i montaż dwóch typów automatycznych robotów aptecznych magazynujących leki dla UCK
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Titolo146/PN/2026 Dostawa i montaż dwóch typów automatycznych robotów aptecznych magazynujących leki dla UCK
Descrizione1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dwóch typów automatycznych robotów aptecznych magazynujących leki wraz dostosowaniem pomieszczeń Apteki Szpitalnej na poz. 0 i -1 Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, w tym: a) opracowaniem wielobranżowej dokumentacji projektowej i wykonanie na jej podstawie robót ogólnobudowlanych i instalacyjnych w celu dostosowania pomieszczeń Apteki Szpitalnej na poz. 0 i -1 do potrzeb instalacji robotów aptecznych – zgodnie z Dokumentacją techniczną stanowiącą załącznik nr 10 do SWZ, b) dostarczenia, zamontowania, zainstalowania, uruchomienia, integracji i wdrożenia dwóch typów robotów aptecznych magazynujących leki (dalej: Robot apteczny), wraz z wyposażeniem – zgodnie z Formularzem parametrów technicznych stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 2. Zaoferowany przedmiot zamówienia, o których mowa w ust. 1 lit. b) musi spełniać wymagania określone w Formularzu parametrów technicznych stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z wymagań określonych w Formularzu parametrów technicznych spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia. 3. Formularz parametrów technicznych stanowiący załącznik nr 9 do SWZ jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu.
Identificativo interno146/PN/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 42997300 Robot industriali
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloDostawa i montaż dwóch typów automatycznych robotów aptecznych magazynujących leki dla UCK
DescrizioneSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w: Załączniku numer 9 do SWZ - Formularz parametrów technicznych, Załączniku numer 10 do SWZ - Dokumentacja techniczna, Załączniku numer 11 do SWZ - Wymagania oprogramowania i systemu informatycznego.