429655-2026 - Gara
Polonia – Servizi di riparazione e manutenzione vari – Świadczenie usług konserwacji i naprawy dźwigów towarowo-osobowych, hydraulicznych, szpitalnych oraz platform do transportu osób niepełnosprawnych- znak sprawy: Z/65/PN/26
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
TitoloŚwiadczenie usług konserwacji i naprawy dźwigów towarowo-osobowych, hydraulicznych, szpitalnych oraz platform do transportu osób niepełnosprawnych- znak sprawy: Z/65/PN/26
Descrizione1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów, stałej konserwacji oraz bieżących napraw/usuwania awarii zainstalowanych w obiektach Zamawiającego dźwigów i platform do transportu osób niepełnosprawnych (zwanych dalej dźwigami), wymienionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Przedmiot umowy obejmuje: 1). Wykonanie przedmiotu umowy przez Wykonawcę odbywać się będzie w miejscu instalacji dźwigów w obiektach Zamawiającego zlokalizowanych w Grudziądzu przy ul. Rydygiera 15/17 i ul. Szpitalnej 6. lub w siedzibie Wykonawcy, w przypadku gdy wykonanie określonej czynności objętej przedmiotem umowy wymaga specjalistycznego stanowiska, sprzętu lub narzędzi. 2). Szczegółowy zakres czynności składających się na usługi przeglądowo -konserwacyjne oraz usługi naprawy dźwigów, do których wykonania zobowiązany jest Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu określono w Załączniku nr 4 do SWZ stanowiącym projektowane postanowienia umowy. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Identificativo internoZ/65/PN/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Giustificazione della procedura accelerataKonieczne jest zapewnienie nieprzerwanego oraz bezpiecznego funkcjonowania urządzeń dźwigowych oraz zachowania ciągłości świadczenia usług w zakresie przeglądów serwisowych. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p.
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50800000 Servizi di riparazione e manutenzione vari
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloZadanie nr 1/1 – Świadczenie usług konserwacji i naprawy dźwigów towarowo-osobowych, hydraulicznych, szpitalnych oraz platform do transportu osób niepełnosprawnych
Descrizione1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów, stałej konserwacji oraz bieżących napraw/usuwania awarii zainstalowanych w obiektach Zamawiającego dźwigów i platform do transportu osób niepełnosprawnych (zwanych dalej dźwigami), wymienionych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załączniku nr 2 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Przedmiot umowy obejmuje: 1). Wykonanie przedmiotu umowy przez Wykonawcę odbywać się będzie w miejscu instalacji dźwigów w obiektach Zamawiającego zlokalizowanych w Grudziądzu przy ul. Rydygiera 15/17 i ul. Szpitalnej 6. lub w siedzibie Wykonawcy, w przypadku gdy wykonanie określonej czynności objętej przedmiotem umowy wymaga specjalistycznego stanowiska, sprzętu lub narzędzi. 2). Szczegółowy zakres czynności składających się na usługi przeglądowo-konserwacyjne oraz usługi naprawy dźwigów, do których wykonania zobowiązany jest Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu określono w Załączniku nr 4 do SWZ stanowiącym projektowane postanowienia umowy.
Identificativo internoZadanie nr 1/1
429655-2026 - Konkursas
Lenkija – Įvairios remonto ir priežiūros paslaugos – Świadczenie usług konserwacji i naprawy dźwigów towarowo-osobowych, hydraulicznych, szpitalnych oraz platform do transportu osób niepełnosprawnych- znak sprawy: Z/65/PN/26
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZ/65/PN/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50800000 Įvairios remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZadanie nr 1/1
429655-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Diverse servicii de întreţinere şi de reparare – Świadczenie usług konserwacji i naprawy dźwigów towarowo-osobowych, hydraulicznych, szpitalnych oraz platform do transportu osób niepełnosprawnych- znak sprawy: Z/65/PN/26
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internZ/65/PN/26
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50800000 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internZadanie nr 1/1