2. Procedura
Procedura
Titolo: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorach od I do V na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
Descrizione: Przedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorach od I do V na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz - transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, - zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, - zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej: „Przedmiotem Zamówienia”), w tym wszystkich Zadań oraz usług towarzyszących, zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej: „OPZ”). Zgodnie z art. 6d ust. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 733, zwanej dalej: „ucpg”), zamówienie publiczne udzielane jest odrębnie dla 5 zadań odnoszących się do poszczególnych sektorów, zgodnie z Uchwałą Nr LXXI/1044/13 Rady Miasta Krakowa z dnia 10 kwietnia 2013 roku w sprawie podziału obszaru Gminy Miejskiej Kraków na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz wyznaczenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych (zwanej dalej: „Uchwałą Nr LXXI/1044/13”). a) Zadanie Nr 1 obejmujące Sektor I wyznaczony obszarem Dzielnic I, II, III, XIV, b) Zadanie Nr 2 obejmujące Sektor II wyznaczony obszarem Dzielnic IV, V, VI, VII, c) Zadanie Nr 3 obejmujące Sektor III wyznaczony obszarem Dzielnic VIII, IX, X, d) Zadanie Nr 4 obejmujące Sektor IV wyznaczony obszarem Dzielnic XI, XII, XIII, e) Zadanie Nr 5 obejmujące Sektor V wyznaczony obszarem Dzielnic XV, XVI, XVII, XVIII. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. ofert na Zadania (Sektory) nr 1, 2, 3, 4 lub 5 zgodnie z Uchwałą Nr LXXI/1044/13. Zamawiający ogranicza ilość Zadań (Sektorów), na które Wykonawca może składać ofertę, do 3 (trzech) Zadań (Sektorów). Wykonawca może zatem złożyć ofertę na jeden, dwa lub trzy Zadania (Sektory). Zamawiający ogranicza tym samym ilość Zadań (Sektorów), które można udzielić jednemu Wykonawcy, do 3 (trzech) Zadań (Sektorów). Przykładowo, jeżeli Wykonawca wchodzi w skład 3 (trzech) konsorcjów i jako konsorcjum złoży ofertę do 3 (trzech) różnych Zadań (Sektorów), wówczas złożenie oferty do czwartego Zadania (Sektora) skutkuje odrzuceniem wszystkich ofert obejmujących tego Wykonawcę.
Identificativo interno: TZ/EG/16/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti, 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti, 90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici, 90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze I na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
Descrizione: Przedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze I na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz - transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, - zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, - zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
Identificativo interno: Część 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze II na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
Descrizione: Przedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze II na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz - transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, - zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, - zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze III na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
Descrizione: Przedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze III na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz - transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, - zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, - zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze IV na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
Descrizione: Przedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze IV na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz - transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, - zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, - zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
Identificativo interno: Część 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze V na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
Descrizione: Przedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorze V na terenie Gminy Miejskiej Kraków oraz - transport odpadów do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, - zagospodarowanie bioodpadów wytwarzanych w obiektach gastronomii, obiektach hotelowych i handlowych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, placówkach opiekuńczych, zakładach (placówkach) żywienia zbiorowego, stołówkach itp. oraz bioodpadów wytwarzanych przez innych wytwórców, w tym w gospodarstwach domowych, - zagospodarowanie nie większej niż ściśle określona ilości niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także usługi towarzyszące, tj. inne usługi niż polegające na odbieraniu lub zagospodarowaniu odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
Identificativo interno: Część 5
471490-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart – Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w sektorach od I do V na terenie Gminy Miejskiej Kraków i ich transport do instalacji przetwarzania odpadów oraz zagospodarowanie wybranych odpadów
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internTZ/EG/16/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart, 90512000 Servizzi ta' trasport ta' l-iskart, 90513100 Servizzi tad-disponiment taż-żibel domestiku, 90533000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internCzęść 1
LottLOT-0002
Identifikatur internCzęść 2
LottLOT-0003
Identifikatur internCzęść 3
LottLOT-0004
Identifikatur internCzęść 4
LottLOT-0005
Identifikatur internCzęść 5