Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79342320 Klientų aptarnavimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalis: Lietuva
Bet kurioje konkrečios šalies vietoje
Atnaujinimas
Daugiausiai atnaujinimų: 0