268237-2026 - Rezultatai
Lietuva – Laboratoriniai reagentai – Reagentai ir papildomos priemonės šlapimo tyrimų atlikimui bei integruotų automatinių analizatorių įsigijimas panaudos būdu
Skelbimas apie sutarties arba koncesijos skyrimą. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Reagentai ir papildomos priemonės šlapimo tyrimų atlikimui bei integruotų automatinių analizatorių įsigijimas panaudos būdu
Aprašymas: Perkami reagentai ir papildomos priemonės šlapimo tyrimų atlikimui bei integruotų automatinių analizatorių (3 vnt.) įsigijimas panaudos būdu
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38434000 Analizatoriai, 33197000 Medicinos kompiuterinė įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0