32004-2024 - RezultataiLietuva-Vilnius: Brūkšninių kodų skaitymo įrenginiai
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1.
Pirkimo apimtis
II.1.1.
Pavadinimas
ORGANIZACINĖ, IT TECHNIKA , NR. VU36017
II.1.2.
Pagrindinis BVPŽ kodas
35126000 Brūkšninių kodų skaitymo įrenginiai
II.1.4.
Trumpas aprašymas
Barkodų spausdintuvas, barkodų skaitytuvas
II.1.6.
Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2.
Aprašymas
II.2.1.
Barkodų spausdintuvas
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2.
Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
48720000 Brūkšninio kodavimo programinės įrangos paketai
II.2.4.
Pirkimo aprašymas
Barkodų spausdintuvas, 2 vnt.
Barkodų skaitytuvas
Pirkimo dalies Nr.: 2
Barkodų skaitytuvas, 6 vnt.