320604-2026 - Rezultatai
Lietuva – Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos – Duomenų perdavimo ir SMS serveriuose paslaugos Lietuvoje NUTRAUKTAS
Skelbimas apie sutarties arba koncesijos skyrimą. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Duomenų perdavimo ir SMS serveriuose paslaugos Lietuvoje NUTRAUKTAS
Aprašymas: Duomenų perdavimo ir SMS serveriuose paslaugos Lietuvoje Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) dalis: 1 pirkimo dalis – Duomenų perdavimo paslaugos be duomenų perdavimo kiekio ribojimo Lietuvoje; 2 pirkimo dalis – SMS paslaugos serveriuose Lietuvoje NUTRAUKTAS
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 64210000 Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Duomenų perdavimo paslaugos be duomenų perdavimo kiekio ribojimo Lietuvoje
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: SMS paslaugos serveriuose Lietuvoje
Vidaus identifikatorius: 2