360910-2023 - RezultataiLietuva-Vilnius: Automobilių remonto ir priežiūros paslaugos
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1.
Pirkimo apimtis
II.1.1.
Pavadinimas
Transporto priemonių remontas, priežiūra ir kitos paslaugos bei atsarginės dalys
II.1.2.
Pagrindinis BVPŽ kodas
50112000 Automobilių remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.4.
Trumpas aprašymas
Numatoma įsigyti tarnybinių transporto priemonių techninio aptarnavimo
(priežiūros) ir remonto paslaugas. Pirkimas į dalis neskaidomas. Planuoja sutarties
trukmė - 36 mėn.
II.1.6.
Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2.
Aprašymas
II.2.2.
Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
II.2.4.
Pirkimo aprašymas
Tarnybinių transporto priemonių techninio aptarnavimo (priežiūros) ir remonto paslaugos (važiuoklės remonto ir priežiūros, variklio remonto ir priežiūros, kėbulo remonto ir priežiūros, elektros sistemos ir apšvietimo remonto ir priežiūros, ratų montavimo, balansavimo, suvedimo ir remonto bei priežiūros paslaugos, stabdžių sistemos remonto ir priežiūros, pavarų dėžės, sankabos remonto ir priežiūros ir kt.). Taip pat pagal faktinį poreikį bus perkamos atsarginės dalys, eksploatacinės medžiagos ir kitos auto prekės.