See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Įgarsinimo įrangos nuoma ir susijusios paslaugos Kalnų parke ir Twinsbet arenoje
Aprašymas: Perkama garso įrangos nuoma, montažas, demontažas ir pajungimas 2026 m. Lietuvos moksleivių dainų šventės renginiuose: Ansamblių vakare Kalnų parke ir Šokių dienoje Twinsbet arenoje
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32342410 Garso aparatūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Įgarsinimo įrangos nuoma ir susijusios paslaugos Kalnų parke
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Įgarsinimo įrangos nuoma ir susijusios paslaugos Twinsbet arenoje
Vidaus identifikatorius: 2