375655-2026 - Rezultatai
Lietuva – Kraujo preparatai – Kraujo komponentų pirkimas
Skelbimas apie sutarties arba koncesijos skyrimą. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Kraujo komponentų pirkimas
Aprašymas: Šilalės rajono savivaldybės sveikatos centro vardu perkami Kraujo komponentai. Detali informacija pirkimo dokumentuose.
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141510 Kraujo preparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0