2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: HÉV Takarítás és egyéb kapcs. szolgáltatások
Aprašymas: Eljárás megnevezése: Takarítás és egyéb kapcsolódó szolgáltatások teljesítése a HÉV vonalakon A szolgáltatással érintett főbb mennyiségi jellemzők: Üzemi területek: A H5, H6, H7, H8 és H9 HÉV vonalak mentén található valamennyi helyszínen összesen 60 db egymástól elkülönülő épület (részletes helyszínlistát a dokumentáció műszaki, szakmai leírása és annak mellékletei tartalmazzák). Irodák, tartózkodók rendszeres takarítása összesen: cca. 2.840 m2, Vizesblokkok rendszeres takarítása összesen: cca. 660 m2, Étkezők, öltözők, előterek, egyéb helyiségek rendszeres takarítása összesen: cca. 1.370 m2 Utasforgalmi területek: A H5, H6, H7, H8 és H9 HÉV vonalak mentén található valamennyi helyszínen összesen 70 db földrajzilag egymástól elkülönülő megállóhely és állomás (részletes helyszínlistát a dokumentáció műszaki, szakmai leírása és annak mellékletei tartalmazzák). Peronok és hozzá csatlakozó burkolt közlekedők, járdák rendszeres (napi) takarítása összesen: 74.249 m2 Állomási és megállóhelyi vágányzónák rendszeres takarítása összesen: 58.750 m2 Peronokon elhelyezett szemétgyűjtők rendszeres ürítése összesen: 382 db Peronok és hozzá csatlakozó burkolt közlekedők, járdák időjárástól függő téli síkosságmentesítése, hó eltakarítása összesen: 70.451 m2 felületen. Fentieken túl a dokumentációban meghatározott egyéb, nem rendszeres gyakoriságú takarítási szolgáltatások ellátása Ajánlatkérő igényinek megfelelően. Közösségi közlekedésben résztvevő a MÁV Személyszállítási Zrt. HÉV által üzemeltetett vasúti járművek (a továbbiakban: vasúti járművek) tisztítása: • MIXA motorkocsi: 4 db • PXXV/A pótkocsi: 2 db • MX motorkocsi: 32 db • PXXVIII: 16 db • MXA motorkocsi: 148 db • PXXVIII/A pótkocsi: 74 db • MXAK motorkocsi: 2 db • PXXVIII/AK pótkocsi: 1 db • Bzmot motorkocsi: 2 db • DLXVI mozdony: 4 db • LVII mozdony és motorkocsi: 6 db • Egyéb vasúti járművek: 11 db Járműtelepek takarítása Feladatok helyszínei: Szentendre járműfenntartás, Szentendre járműtelep (H5 vonal területén) 2000 Szentendre, Vasúti villasor 4. Gödöllő járműfenntartás, Cinkota járműtelep (H8, H9 vonal területén) 1164 Budapest, Állomás tér 2. Ráckeve járműfenntartás, Ráckeve járműtelep (H6 vonal területén) 2300 Ráckeve, Kossuth utca 117. Ráckeve járműfenntartás, Dunaharaszti járműtelep (H6 vonal területén) 2330 Dunaharaszti Fő út 1. Csepel járműfenntartás, Csepel járműtelep (H7 vonal területén) 1212 Budapest II. Rákóczi Ferenc út 174. Elvégzendő feladatok: • napi rendszerességű épület/építménytakarítási tevékenységgel érintett telephelyek száma: 5 db, terület nagysága összesen: 5 122 m2 • heti rendszerességű épület/építménytakarítási tevékenységgel érintett telephelyek száma: 5 db, terület nagysága összesen: 59 291 m2 • negyedéves rendszerességű épület/építménytakarítási tevékenységgel érintett telephelyek száma: 5 db, terület nagysága összesen: 5 642 m2 • féléves rendszerességű épület/építménytakarítási tevékenységgel érintett telephelyek száma: 5 db, terület nagysága összesen: 25 567 m2 • Kézi hó-és síkosságmentesítési szolgáltatással érintett telephelyek száma: 5 db, a terület nagysága összesen: 4 480 m2 • Gépi hó-és síkosságmentesítési szolgáltatással érintett telephelyek száma: 2 db, a terület nagysága összesen: 12 432 m2 Fent meghatározott telephelyek, utasfogalmi és nem utasforgalmi területek, valamint járművek esetén rendszeres (napi, heti, negyedéves, stb.) és egyéb nem rendszeres gyakoriságú takarítási szolgáltatások alapján elvégzendő részletes feladatokat a műszaki szakmai leírás tartalmazza. Megkötendő szerződés: - teljes értéke/mennyisége: nettó 1.209.478.328,- Ft - típusa: keretmegállapodás - Ajánlatkérő kizárólag az írásbeli konzultáció eredményeként kötendő keretszerződések esetében vállal lehívási kötelezettséget.
Vidaus identifikatorius: EKR000766832026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90900000 Valymo ir sanitarinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Aprašymas: Takarítás és egyéb kapcsolódó szolgáltatások teljesítése a HÉV vonalakon A szolgáltatással érintett főbb mennyiségi jellemzők: Üzemi területek: A H5, H6, H7, H8 és H9 HÉV vonalak mentén található valamennyi helyszínen összesen 60 db egymástól elkülönülő épület (részletes helyszínlistát a dokumentáció műszaki, szakmai leírása és annak mellékletei tartalmazzák). Irodák, tartózkodók rendszeres takarítása összesen: cca. 2.840 m2, Vizesblokkok rendszeres takarítása összesen: cca. 660 m2, Étkezők, öltözők, előterek, egyéb helyiségek rendszeres takarítása összesen: cca. 1.370 m2 Utasforgalmi területek: A H5, H6, H7, H8 és H9 HÉV vonalak mentén található valamennyi helyszínen összesen 70 db földrajzilag egymástól elkülönülő megállóhely és állomás (részletes helyszínlistát a dokumentáció műszaki, szakmai leírása és annak mellékletei tartalmazzák). Peronok és hozzá csatlakozó burkolt közlekedők, járdák rendszeres (napi) takarítása összesen: 74.249 m2 Állomási és megállóhelyi vágányzónák rendszeres takarítása összesen: 58.750 m2 Peronokon elhelyezett szemétgyűjtők rendszeres ürítése összesen: 382 db Peronok és hozzá csatlakozó burkolt közlekedők, járdák időjárástól függő téli síkosságmentesítése, hó eltakarítása összesen: 70.451 m2 felületen. Fentieken túl a dokumentációban meghatározott egyéb, nem rendszeres gyakoriságú takarítási szolgáltatások ellátása Ajánlatkérő igényinek megfelelően. Közösségi közlekedésben résztvevő a MÁV Személyszállítási Zrt. HÉV által üzemeltetett vasúti járművek (a továbbiakban: vasúti járművek) tisztítása: • MIXA motorkocsi: 4 db • PXXV/A pótkocsi: 2 db • MX motorkocsi: 32 db • PXXVIII: 16 db • MXA motorkocsi: 148 db • PXXVIII/A pótkocsi: 74 db • MXAK motorkocsi: 2 db • PXXVIII/AK pótkocsi: 1 db • Bzmot motorkocsi: 2 db • DLXVI mozdony: 4 db • LVII mozdony és motorkocsi: 6 db • Egyéb vasúti járművek: 11 db Járműtelepek takarítása Feladatok helyszínei: Szentendre járműfenntartás, Szentendre járműtelep (H5 vonal területén) 2000 Szentendre, Vasúti villasor 4. Gödöllő járműfenntartás, Cinkota járműtelep (H8, H9 vonal területén) 1164 Budapest, Állomás tér 2. Ráckeve járműfenntartás, Ráckeve járműtelep (H6 vonal területén) 2300 Ráckeve, Kossuth utca 117. Ráckeve járműfenntartás, Dunaharaszti járműtelep (H6 vonal területén) 2330 Dunaharaszti Fő út 1. Csepel járműfenntartás, Csepel járműtelep (H7 vonal területén) 1212 Budapest II. Rákóczi Ferenc út 174. Elvégzendő feladatok: • napi rendszerességű épület/építménytakarítási tevékenységgel érintett telephelyek száma: 5 db, terület nagysága összesen: 5 122 m2 • heti rendszerességű épület/építménytakarítási tevékenységgel érintett telephelyek száma: 5 db, terület nagysága összesen: 59 291 m2 • negyedéves rendszerességű épület/építménytakarítási tevékenységgel érintett telephelyek száma: 5 db, terület nagysága összesen: 5 642 m2 • féléves rendszerességű épület/építménytakarítási tevékenységgel érintett telephelyek száma: 5 db, terület nagysága összesen: 25 567 m2 • Kézi hó-és síkosságmentesítési szolgáltatással érintett telephelyek száma: 5 db, a terület nagysága összesen: 4 480 m2 • Gépi hó-és síkosságmentesítési szolgáltatással érintett telephelyek száma: 2 db, a terület nagysága összesen: 12 432 m2 Fent meghatározott telephelyek, utasfogalmi és nem utasforgalmi területek, valamint járművek esetén rendszeres (napi, heti, negyedéves, stb.) és egyéb nem rendszeres gyakoriságú takarítási szolgáltatások alapján elvégzendő részletes feladatokat a műszaki szakmai leírás tartalmazza. Megkötendő szerződés: - teljes értéke/mennyisége: nettó 1.209.478.328,- Ft - típusa: keretmegállapodás - Ajánlatkérő kizárólag az írásbeli konzultáció eredményeként kötendő keretszerződések esetében vállal lehívási kötelezettséget. A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Vidaus identifikatorius: EKR000766832026/1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EKR000766832026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90900000 Servizzi ta' tindif u iġene
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: EKR000766832026/1
415361-2026 - Mededinging
Hongarije – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – HÉV Takarítás és egyéb kapcs. szolgáltatások
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeEKR000766832026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeEKR000766832026/1
415361-2026 - Javni razpis
Madžarska – Storitve čiščenja in sanitarne storitve – HÉV Takarítás és egyéb kapcs. szolgáltatások
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorEKR000766832026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90900000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorEKR000766832026/1