See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: 29800 Izoliuojančios detalės
Aprašymas: Pirkimas skaidomas į tris pirkimo objekto dalis: I p. o. d. – Plastikinės tvarslės izoliuotoms sandūroms R65 (6 skylių); II p. o. d. – Plastikinės tvarslės izoliuotoms sandūroms UIC60 (60E1) (6 skylių); III p. o. d. – Tarpikliai po bėgiais R65 KD. AB "LTG Infra".
Pirkimo būdas: Ribotas
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34946100 Geležinkelio bėgių tiesimo medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0