2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Mantenimiento preventivo y correctivo de las instalaciones eléctricas y de detección automática-extinción de incendios de sus edificios y urbanización.
Aprašymas: Suministros y servicios cuyo valor estimado sea desde 216.000 euros
Vidaus identifikatorius: SE/028/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50711000 Pastatų elektros įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50413200 Gaisrų gesinimo įrenginių priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: SE/028/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50711000 Opravy a údržba elektrických zariadení budov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50413200 Opravy a údržba protipožiarnych zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0000