2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Balniniai vilkikai
Aprašymas: Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra vykdomo pirkimą, kuriuo siekia įsigyti balninius vilkikus (ang. prime movers), skirtus Ukrainos valstybinei specialiajai transporto tarnybai. Prekės perkamos įgyvendinant Europos Sąjungos įnašo susitarimą Nr. 700003411, skirtą finansuoti priemonės „Parama tiekiant ir užtikrinant įrangos, skirtos Ukrainos išminavimui, tvarumą“ įgyvendinimą.
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34138000 Kelių vilkikai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0