Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90911200 Pastatų valymo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Ingolstadt
Pašto kodas: 85049
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Ingolstadt, Kreisfreie Stadt (DE211)
Šalis: Vokietija
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
Locul de executare
Localitate: Ingolstadt
Cod poștal: 85049
Subdiviziunea țării (NUTS): Ingolstadt, Kreisfreie Stadt (DE211)
Țara: Germania