See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Oro kondicionavimo sistemų įrengimo Kauno mokyklai - darželiui „Šviesa“ darbų, atliekamo dinaminės pirkimo sistemos pagrindu, konkretus pirkimas
Aprašymas: Šiuo konkrečiuoju pirkimu siekiama įsigyti Kauno mokyklos - darželio „Šviesa“ pastato, Rimvydo g. 20, Kaunas, oro kondicionavimo sistemų įrengimo darbus.
Vidaus identifikatorius: 8077276
Pirkimo būdas: Ribotas
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45331220 Oro kondicionavimo įrengimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001