536675-2026 - Rezultatai
Lietuva – Žmogaus kraujas – Kraujas ir kraujo komponentai (Nr. 10910-2)
Skelbimas apie sutarties arba koncesijos skyrimą. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Kraujas ir kraujo komponentai (Nr. 10910-2)
Aprašymas: Kraujo komponentai - trombocitai, (daugiau žr. techninėje specifikacijoje)
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141570 Žmogaus kraujas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Trombocitai, gauti aferezės būdu, be leukocitų (trombocitų skaičius vienete ne mažesnis kaip 2 x10¹¹)
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Trombocitai, gauti aferezės būdu, be leukocitų (trombocitų skaičius vienete ne mažesnis kaip 2 x10¹¹, apšvitinti jonizuojančia spinduliuote)
Vidaus identifikatorius: 2