2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Dirbtinio intelekto modelių talpinimo serveris (12830)
Aprašymas: Perkančioji organizacija numato įsigyti dirbtinio intelekto modelių talpinimo serverį, 2 vvnt.
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48800000 Informacinės sistemos ir serveriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0