550345-2020 - RezultataiLietuva-Vilnius: Serveriai
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1.
Pirkimo apimtis
II.1.1.
Pavadinimas
(2019-TIC-116) IT infrastruktūros įrenginiai ir priedai
Nuorodos numeris: (2019-TIC-116)
II.1.2.
Pagrindinis BVPŽ kodas
48820000 Serveriai
II.1.4.
Trumpas aprašymas
IT infrastruktūros įrenginiai ir priedai. Pirkimas skaidomas į dvi pirkimo objekto dalis:
— I pirkimo objekto dalis – serveriai,
— II pirkimo objekto dalis – duomenų saugyklos ir SAN tinklas.
II.1.6.
Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2.
Aprašymas
II.2.1.
I pirkimo objekto dalis – serveriai
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2.
Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4.
Pirkimo aprašymas
Serveris (1 prekė su jos priklausiniais) – įsigyjamų prekių kiekis nustatomas pagal sutartyje ir specialiųjų pirkimo sąlygų (SPS) 9 dalyje nurodytą maksimalią lėšų sumą, skirtą prekėms įsigyti.
II pirkimo objekto dalis – duomenų saugyklos ir SAN tinklas
Pirkimo dalies Nr.: 2
1) saugykla (1 prekė su jos priklausiniais) – įsigyjamų prekių kiekis nustatomas pagal sutartyje ir specialiųjų pirkimo sąlygų (SPS) 9 dalyje nurodytą maksimalią lėšų sumą, skirtą prekėms įsigyti;
2) SAN komutatorius (1 prekė su jos priklausiniais) – įsigyjamų prekių kiekis nustatomas pagal sutartyje ir specialiųjų pirkimo sąlygų (SPS) 9 dalyje nurodytą maksimalią lėšų sumą, skirtą prekėms įsigyti.