See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Udzielanie świadczeń świadczeń zdrowotnych przez 1 lekarza posiadającego specjalizację w dziedzinie anestezjologia i intensywna terapia w Pododdziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Kliniki Kardiochirurgii WIM-PIB.
Aprašymas: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie zdrowotnych przez 1 lekarza posiadającego specjalizację w dziedzinie anestezjologia i intensywna terapia w Pododdziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Kliniki Kardiochirurgii WIM-PIB.
Vidaus identifikatorius: 76/K/SKUM/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85000000 Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 1 lekarza posiadającego specjalizację w dziedzinie anestezjologia i intensywna terapia w Pododdziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Kliniki Kardiochirurgii WIM-PIB.
Aprašymas: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 1 lekarza posiadającego specjalizację w dziedzinie anestezjologia i intensywna terapia w Pododdziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Kliniki Kardiochirurgii WIM-PIB.
Iekšējais identifikators: 76/K/SKUM/2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85000000 Veselības un sociālie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 76/K/SKUM/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85000000 Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială
5. Lot
Lot: LOT-0001