577424-2026 - Rezultatai
Lietuva – Kariniai šalmai – Balistiniai šalmai NUTRAUKTAS
Skelbimas apie sutarties arba koncesijos skyrimą. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Balistiniai šalmai NUTRAUKTAS
Aprašymas: Balistiniai šalmai
Pirkimo būdas: Ribotas
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35813000 Kariniai šalmai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0