2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: NUTRAUKTAS. Šalto vandens skaitikliai (nuotolinio rodmenų nuskaitymo duomenų perdavimui prieš šilumokaičius) (supaprastintas atviras konkursas)
Aprašymas: Šalto vandens skaitikliai (nuotolinio rodmenų nuskaitymo duomenų perdavimui prieš šilumokaičius) (supaprastintas atviras konkursas)
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38421100 Vandens skaitikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0