5963-2026 - Rezultatai
Lietuva – Audito paslaugos – Metinių finansinių ataskaitų rinkinio audito ir tvarumo atskaitomybės riboto užtikrinimo paslaugos (NUTRAUKTAS)
Skelbimas apie sutarties arba koncesijos skyrimą. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Metinių finansinių ataskaitų rinkinio audito ir tvarumo atskaitomybės riboto užtikrinimo paslaugos (NUTRAUKTAS)
Aprašymas: Metinių finansinių ataskaitų rinkinio audito ir tvarumo atskaitomybės riboto užtikrinimo paslaugos
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79212000 Audito paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0