596458-2023 - RezultataiLietuva-Vilnius: Inžinerinių konstrukcijų techninės inspekcijos paslaugos
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1.
Pirkimo apimtis
II.1.1.
Pavadinimas
VP-1290 statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninės priežiūros Vilniaus regione pirkimas
II.1.2.
Pagrindinis BVPŽ kodas
71631400 Inžinerinių konstrukcijų techninės inspekcijos paslaugos
II.1.4.
Trumpas aprašymas
Statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra Vilniaus regione
II.1.6.
Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2.
Aprašymas
II.2.2.
Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4.
Pirkimo aprašymas