See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: AK - Donorinių organų transportavimo talpyklos (9777)
Aprašymas: PO, vykdydama tarptautinį viešąjį pirkimą atviro konkurso būdu, numato įsigyti donorinių organų transportavimo talpyklas. Pirkimas skaidomas į 2 pirkimo dalis.
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44613200 Šaldymo talpyklos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 1 - Donorinių organų transportavimo talpyklos
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: 2 - Donorinių organų transportavimo talpyklos
Vidaus identifikatorius: 2