669446-2026 - Rezultatai
Lietuva – Vamzdžių kėlimas ir keitimas – Naujo vartotojo pajungimo darbai Vytauto Didžiojo g. 10, Jurbarko mieste
Skelbimas apie sutarties arba koncesijos skyrimą. Įprasta tvarka
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Naujo vartotojo pajungimo darbai Vytauto Didžiojo g. 10, Jurbarko mieste
Aprašymas: Naujo vartotojo pajungimo darbai Vytauto Didžiojo g. 10, Jurbarko mieste
Ankstesnis skelbimas: 341965-2024
Vidaus identifikatorius: 9509307
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45231111 Vamzdžių kėlimas ir keitimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 83