680366-2026 - Konkursas
Lietuva – Pašto paslaugos – Vilniaus rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų ir komunalinėms atliekoms nepriskiriamų buityje mokėjimo pranešimų spausdinimo, lankstymo, vokavimo ir pristatymo paslaugos
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Vilniaus rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų ir komunalinėms atliekoms nepriskiriamų buityje mokėjimo pranešimų spausdinimo, lankstymo, vokavimo ir pristatymo paslaugos
Aprašymas: Pirkimo objektas yra Vilniaus rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų ir komunalinėms atliekoms nepriskiriamų buityje mokėjimo pranešimų spausdinimo, lankstymo, vokavimo ir pristatymo paslaugos.
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 64110000 Pašto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0