697014-2023 - RezultataiLietuva-Vilnius: Aerodromų dangos klojimo darbai
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
darbai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1.
Pirkimo apimtis
II.1.1.
Pavadinimas
KUN šiaurinio perono išplėtimas
II.1.2.
Pagrindinis BVPŽ kodas
45235111 Aerodromų dangos klojimo darbai
II.1.4.
Trumpas aprašymas
II.1.6.
Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2.
Aprašymas
II.2.2.
Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4.
Pirkimo aprašymas