2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Įvairios policijos veiklai bei reprezetacijai reikalinga įrankiai, įranga, priemonės, apranga (asortimento prekės) (atviras konkursas)
Aprašymas: Ginkluotės, ekipuotės, specialiosios įrangos prekės, priedai ir jų dalys
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37414000 Turizmo prekės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0