See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: MIESTO TIPO M3 CE KATEGORIJOS AUTOBUSAI
Aprašymas: Perkami devyni miesto tipo M3 CE kategorijos autobusai
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34121100 Viešojo transporto paslaugų autobusai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0