1037-2026 - Rezultāts
Lietuva – Vestes no atstarojoša materiāla – Liemenės su atšvaitais
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Liemenės su atšvaitais
Apraksts: Liemenės su atšvaitais. Pirkimo objektas (kiekybiniu pagrindu) skaidomas į 2 (dvi) dalis: 1 pirkimo dalis – Liemenės su atšvaitais (preliminarus kiekis – 3000 vnt.); 2 pirkimo dalis – Liemenės su atšvaitais (preliminarus kiekis – 3000 vnt.).
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35113440 Vestes no atstarojoša materiāla
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Liemenės su atšvaitais (preliminarus kiekis – 3000 vnt.)
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2