See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Saulės šviesos energijos elektrinė ir jos montavimo paslauga
Apraksts: Pirkimo objektas - Saulės šviesos energijos elektrinė ir jos montavimo paslauga; Sutarčiai taikomas fiksuotos kainos metodas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09332000 Saules enerģijas iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 51112000 Elektrosadales un kontroles iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0