108957-2024 - Rezultāts
Latvija – Monētas – Par enerģijas tēmai veltītas kolekcijas monētas izgatavošanu / On the Production of a Collector Coin Dedicated to Energy Theme
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par enerģijas tēmai veltītas kolekcijas monētas izgatavošanu / On the Production of a Collector Coin Dedicated to Energy Theme
Apraksts: Par enerģijas tēmai veltītas kolekcijas monētas izgatavošanu / On the Production of a Collector Coin Dedicated to Energy Theme
Iekšējais identifikators: LB 2023/60
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18512100 Monētas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000