109178-2024 - Rezultāts
Lietuva – Mākslas un kultūras ēku celtniecības darbi – Kultūros paskirties pastato T. Kosciuškos g. 4 ir maitinimo paskirties pastato Maironio g. 7, Druskininkuose rekonstravimo į kultūros paskirties pastatą statybos užbaigimo darbai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi - Piegādes - Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kultūros paskirties pastato T. Kosciuškos g. 4 ir maitinimo paskirties pastato Maironio g. 7, Druskininkuose rekonstravimo į kultūros paskirties pastatą statybos užbaigimo darbai
Apraksts: Kultūros paskirties pastato T. Kosciuškos g. 4 ir maitinimo paskirties pastato Maironio g. 7, Druskininkuose rekonstravimo į kultūros paskirties pastatą statybos užbaigimo darbus (įskaitant darbo projekto parengimą likusiai darbų apimčiai) ir želdyno T. Kosciuškos g. 2, Druskininkuose įrengimo darbus (toliau – Darbai). Darbai apima: Techninėje specifikacijoje (Užsakovo užduotyje) numatytus ir iki šiol neatliktus darbus, taip pat jau atliktų darbų defektų ištaisymą (jeigu toks reikalingas), išskyrus kito rangovo paslėptus darbų defektus, kurių naujas Rangovas negali nustatyti ir ištaisyti Sutarties vykdymo metu; darbo projekto (toliau – Darbo projektas) parengimą; želdyno T. Kosciuškos g. 2, Druskininkuose įrengimą; statybos rangos darbų užbaigimą ir statybos užbaigimo akto gavimą. Pagrindiniai pastato bendrieji rodikliai: Sklypo plotas – 25029 m2; bendras žiūrovų vietų skaičius – 1839; pastato bendras plotas – 8330,88 m2; pastato aukštų skaičius - 3; pastato aukštis – 20 m., pagal Želdyno T. Kosciuškos g. 2, Druskininkuose projektą, numatyta apželdinti 16800 m2 teritorijos plotą, tame skaičiuje įrengti 1685 m2 gėlynų. Visi reikalavimai ir apimtys pirkimo objektui nustatyti Pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Iepriekšējs paziņojums: 254715-2023
Iekšējais identifikators: 658774
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi, Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 45212300 Mākslas un kultūras ēku celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 03121100 Stādi, sīpoli, saknes, spraudeņi un potzari, 31527260 Apgaismes sistēmas, 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes