110060-2025 - Konkurss
Latvija – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – Pārtikas produktu piegāde Sociālo pakalpojumu centra "Pīlādzis" vajadzībām
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde Sociālo pakalpojumu centra "Pīlādzis" vajadzībām
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde Sociālo pakalpojumu centra "Pīlādzis" vajadzībām
Iekšējais identifikators: ANSPCP 2025/1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Piens un piena pārstrādes produkti
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Svaigi atdzesēta cūkgaļa, gaļas produkti un desas
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Olas
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Kartupeļi
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Lauku platībās audzēti vietējie dārzeņi
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Vietējie svaigie augļi un ogas
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Sezonālie dārzeņi
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Maize un maizes izstrādājumi
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Konditorejas izstrādājumi
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Saldēti pārtikas produkti
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Zivis un zivju produkti
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Konfektes, saldumi
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Graudaugi, putraimi, pākšaugi, milti, makaroni
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Pārstrādātie dārzeņi un augļi
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Dzērieni un to piedevas
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Eksotiskie augļi, ogas un dārzeņi
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Garšvielas, eļļa, majonēze