112442-2025 - Plānošana
Latvija – Neregulāri pasažieru pārvadājumi – Transporta pakalpojumi neregulāriem pasažieru pārvadājumiem Latvijas Universitātes vajadzībām
Iepriekšējs informatīvs paziņojums vai periodisks informatīvs paziņojums, ko izmanto tikai informācijai
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Transporta pakalpojumi neregulāriem pasažieru pārvadājumiem Latvijas Universitātes vajadzībām
Apraksts: Transporta pakalpojumi neregulāriem pasažieru pārvadājumiem Latvijas Universitātes vajadzībām
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60140000 Neregulāri pasažieru pārvadājumi