113623-2024 - Rezultāts
Latvija – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – Pārtikas produktu piegāde VSAC "Kurzeme" filiālēm
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde VSAC "Kurzeme" filiālēm
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde VSAC "Kurzeme" filiālēm
Iekšējais identifikators: VSAC "Kurzeme" 2023/10
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Piena un piena produktu piegāde VSAC "Kurzeme" filiālēm
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Svaigi atdzesētas putnu gaļas un putnu gaļas pārstrādes produktu piegāde VSAC "Kurzeme" filiālēm
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Zivju izstrādājumu un zivju konservu piegāde VSAC "Kurzeme" filiālēm
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Saldētu pārtikas produktu piegāde VSAC "Kurzeme" filiālēm
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Augļu un ogu piegāde VSAC "Kurzeme" filiālēm
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Dārzeņu, sakņaugu un garšaugu piegāde VSAC "Kurzeme" filiālē